امتیاز این آیتم
  • 5.00 / 5 5
(2 votes)

در کنار مصرف دمنوش های سلامتی و گیاهی نیوشا.
چگونه برای کاهش وزن هدف گذاری کنیم؟
سلام خدمت شما همراهان وب سایت نیوشا۴نوش
امروز میخام در مورد یک مطلب خیلی مهم در مورد کاهش وزن صحبت کنم

خیلی از افراد هدف گذاری صحیحی در مورد کاهش وزن ندارند و علت شکست آنها به این خاطر است که به درستی هدف گذاری نمی کنند .

امروز در مورد این مبحث براتون صحبت میکنم ونکته های مهمی در مورد هدفگذاری رو به شما یاد میدم که کمک خیلی زیادی به شما در مبحث کاهش وزن میکنه و شما رو کمک میکنه که به روش صحیح تری وزن کم کنید.

یکی از علت هایی که افراد هدف گذاری درستی ندارند این موضوع هست که اهدافشون خیلی بزرگ هست، به شکلی که در اون ها انگیزه رسیدن به هدف و تلاش برای رسیدن به هدف رو ایجاد نمیکنه واگه تلاش هم میکنن به خاطر این که هدفشون خیلی بزرگ هست به هدف مورد نظر نمیرسند و از ادامه مسیر کاهش وزن خسته میشند و یک شکست به شکست هاشون اضافه میشه .

دوست من ازت میخام همین الان یک قلم کاغذ یرداری و یک هدف واقع بینانه برای کاهش وزنت در طول یک ماه بنویسی ، زیر هدفت رو امضا کنی وبگی متعهد میشم که به این وزن برسم وتمام تلاشم رو می کنم.

نکته دیگه باید هدفتون واضح وقابل اندازه گیری باشه ، بعضی افراد مینویسند که وزن کم کنم اما نوشتن وزن کم کنم از نیم کیلو هست تا ۱۰۰ کیلو ومغز نمیتونه واضح هدف رو بفهمه .روش صحیح اینه که بنویسید مثلا ماهانه ۳کیلو گرم کم کنم.وقتی به این شکل هدفتون رو مینویسید ضمیر ناخوداگاه این هدف رو درک میکنه و کاری میکنه که به هدفتون برسید.

نکته مهم دیگه درهدف گذاری کاهش وزن نوشتن مدت زمان رسیدن به هدف هست ، وقتی که زمانی رو برای رسیدن به هدفتون تعیین میکنید باعث میشه تلاش کنید و به خودتون بگید که زمان رسیدن به هدف داره نزدیکتر میشه وتلاش کنید تا در زمان تعیین شده وزن کم کنید و به وزن مطلوب برسید.

پست قبلی متاسفم سایز شما رو نداریم. . . !!!
پست بعدی وانیل و تاثیر آن بر کاهش اشتها و کاهش وزن

دیدگاهتان را بنویسید